چند تا ، چه تعداد عربستان سعودی دونالد ترامپ

چند تا ، چه تعداد: عربستان سعودی دونالد ترامپ وزارت دفاع عربستان آمریکایی آمریکا استقبال میلیون

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + انگیزه شیطانی جهت قتل محمدحسین

معاون دادستان مشهد در گفت‌وگو با جام‌جم شرح اعترافات متهم و گزارش پزشکی‌ قانونی را تشریح کرد

عکس + انگیزه شیطانی جهت قتل محمدحسین

انگیزه شیطانی جهت قتل محمدحسین +عکس

عبارات مهم : آژانس

معاون دادستان مشهد در گفت وگو با جام جم شرح اعترافات متهم و گزارش پزشکی قانونی را تشریح کرد

عامل قتل پسر دانش آموز در مشهد، سناریوی خود را جهت ربودن و آزار محمدحسین و قتل او تشریح کرد. پزشکی قانونی آزار و اذیت قربانی را رد کرده و ضربه جسم سخت به سر پسر فرزند علت مهم فوت است.

حسن حیدری، معاون دادستان مشهد در گفت وگو با جام جم در تشریح این جنایت هولناک گفت: چهارشنبه هفته گذشته پسر فرزند 10 ساله به نام محمدحسین در محله قوچانی مشهد از منزل خارج می شود تا به مدرسه برود. در آن روز، راننده سرویس به دنبال او نمی رود و مادرش در تماس با آژانس درخواست ماشین می کند. دقایقی بعد پراید سفید رنگ، برابر پسر فرزند توقف می کند و محمدحسین به تصور این که آژانس هست، سوار می شود. دقایقی بعد راننده دیگری به برابر منزل می آید و اعلام می کند از طرف آژانس هست. در این هنگام مادر محمدحسین متوجه می شود پسرش سوار خودرویی غیر از آژانس شده است است.

عکس + انگیزه شیطانی جهت قتل محمدحسین

وی ادامه داد: ساعت 11 و 55 دقیقه پسر فرزند سوار ماشین می شود و مادرش ساعت 12 و 50 دقیقه عنوان را به کلانتری اطلاع می دهد و ساعت 13و15 دقیقه پلیس آگاهی وارد ماجرا می شود. براساس اعترافات متهم، او در این بازه زمانی پسر فرزند را از شهر مشهد خارج کرده بود تا نقشه اش را اجرا کند.

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این که جسد کودک در منطقه طرقبه شاندیز کشف شد. با توجه به حساسیت ماجرا، با دستور دادستان مشهد پرونده در دادسرای مشهد پیگیری و تحقیقات جهت کشف راز قتل شروع شد و دستورات مورد نیاز را صادر کردم.

معاون دادستان مشهد در گفت‌وگو با جام‌جم شرح اعترافات متهم و گزارش پزشکی‌ قانونی را تشریح کرد

معاون دادستان مشهد با اشاره به دستگیری متهم در شامگاه پنجشنبه خاطرنشان کرد: متهم به قتل که پسر 27 ساله ای هست، 33 ساعت بعد از جنایت در منزل اش دستگیر شد و در همان بازجویی های اولیه به قتل اعتراف کرد. او راجع به انگیزه اش از جنایت مدعی بود به خاطر درگیری بر سر کرایه، پسر فرزند را به قتل رسانده که این اعترافات مقرون به واقع نبود. به همین خاطر روز شنبه دوباره از او تحقیق کردیم که این بار ادعاهای جدیدی مطرح کرد.

فحش داد کشتمش

سجاد 27 ساله دیروز در راجع به زندگی شخصی اش گفت: متولد خرداد 1370 هستم و سال 92 از دانشگاه خبر نور لیسانس حقوق گرفتم. در شاهرود زندگی می کردیم و از شش سال قبل به مشهد آمدیم. دو خواهر دارم که ازدواج کرده اند و پدرم بازنشسته هست. پراید متعلق به پدرم بود که آن را جهت کار در اختیار من قرار داده بود. با پراید در اسنپ کار می کردم.

عکس + انگیزه شیطانی جهت قتل محمدحسین

وی راجع به علت قتل پسر فرزند هم گفت: او را به بزرگراه شهرک صنعتی بردم و لباس هایش را بیرون آوردم. دست و پاهایش را بستم و او را داخل صندوق عقب انداختم. التماس می کرد ولی خودش مقصر بود. چون به من فحش داد.

اعترافات تازه متهم

قاضی حیدری با اشاره به اعترافات تازه متهم به قتل اظهار کرد: متهم لیسانس حقوق دارد و در نزدیکی منزل مقتول زندگی می کند. او بعد از آخر درس با خودروی پدرش مسافرکشی می کرده و بتازگی کار در اسنپ را شروع کرده بود. روز اتفاق او در کنار خیابان منتظر مسافر بوده که با پسر فرزند روبه رو شده است و پیش او می رود. محمدحسین از او می پرسد که شما آژانس هستید که متهم می گوید بله و پسربچه سوار ماشین می شود. راننده یک سوم مسیر را به سمت مدرسه می رود و در این مدت اسیر وسوسه شده است و عوض کردن مسیر می دهد. محمدحسین به عوض کردن مسیر مشکوک شده است و اعتراض می کند.

معاون دادستان مشهد در گفت‌وگو با جام‌جم شرح اعترافات متهم و گزارش پزشکی‌ قانونی را تشریح کرد

متهم با این ادعا که مسیرهای زیادی جهت رساندن او به مدرسه هست، پسر فرزند را فریب داده و او را به سمت خارج از شهر می کشاند. او در حالی که به علت مقاومت پسربچه نمی تواند نیت خود را عملی کند با سنگ ضربه ای به سر محمدحسین می زند و بعد با چاقو ضربانی به کتف و سینه او وارد می کند. تعداد ضربات چاقو حدود شش ضربه بوده هست. متهم بعد از قتل، لباس و کیف پسر فرزند را با خود به محل دیگری می برد و مخفی می کند که بعد از دستگیری و اعتراف متهم، این وسایل کشف شد.

علت مرگ

عکس + انگیزه شیطانی جهت قتل محمدحسین

این مقام قضایی راجع به گزارش پزشکی قانونی هم گفت: بر اساس گزارش پزشکی قانونی، ضربه جسم سخت به جمجمه پسر فرزند علت مهم فوت بوده و کارشناسان تعرض به مقتول را رد کرده اند. همچنین خراش روی بدن محمد حسین وجود دارد که نشان می دهد او در برابر متهم مقاومت کرده و با او درگیر شده است بود. حیدری خاطرنشان کرد: متهم فردا جهت بررسی سلامت معنوی و روانی به پزشکی قانونی انتقال یافته می شود و بزودی با انتقال به محل جنایت، صحنه قتل را بازسازی می کند.

هشدار معاون دادستان

معاون دادستان مشهد با اشاره به پیگیری سریع به این پرونده در دادسرا گفت: با در نظرگرفتن این که این ماجرای تلخ باعث جریحه دار شدن احساسات عمومی شده است و جهت حفظ امنیت مردم، با دستور دادستان مشهد به این پرونده به صورت خاص و سریع در دادسرا پیگیری می شود تا پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شود.

وی هشدار داد: باید از آموزش و پرورش تحقیق شود که نیامدن سرویس مدرسه به والدین این کودک اعلام شده است است یا نه؟ زمانی که قصد عضویت جهت سرویس مدرسه را دارند با والدین دانش آموز تماس می گیرند و جهت کنسل شدن آن هم باید با والدین دانش آموزش تماس بگیرند. افرادی که فکر مجرمانه در سر دارند هم بدانند دستگاه قضایی با مجرمان برخورد جدی خواهد داشت و اجازه نمی دهد آنها با کارها خود امنیت جامعه را برهم بزنند.

واژه های کلیدی: آژانس | جنایت | فرزند | مدرسه | پزشکی | قانونی | اعترافات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz