چند تا ، چه تعداد عربستان سعودی دونالد ترامپ

چند تا ، چه تعداد: عربستان سعودی دونالد ترامپ وزارت دفاع عربستان آمریکایی آمریکا استقبال میلیون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس پخته بازی کرد/ روی هر ۲ گل اشتباه داشتیم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس می‌گوید که تیمش برابر سپاهان بازی پخته‌ای به نمایش گذاشت و او قصد ایجاد عوض کردن در این تیم ندارد.

پرسپولیس پخته بازی کرد/ روی هر ۲ گل اشتباه داشتیم ، برانکو

برانکو: پرسپولیس پخته بازی کرد/ روی هر ۲ گل اشتباه داشتیم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس می گوید که تیمش برابر سپاهان بازی پخته ای به نمایش گذاشت و او قصد ایجاد عوض کردن در این تیم ندارد.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از تساوی ۲ بر ۲ تیمش برابر سپاهان در نشست خبری اظهار کرد: فکر می کنم در این بازی بسیار خوب ظاهر شدیم. یک فضای بسیار عالی که شمال هوادران دو تیم بود و همه هواداران به صورت پر شور تشویق کردند. امروز قشنگی های فوتبال کشور عزیزمان ایران دیده شد. بازی با کیفیت و تلاش زیاد را دیدیم. طبیعی است که می خواستیم پیروز شویم. ما هر لحظه جهت برد به میدان می رویم. تغییری نخواهیم داشت. زمانی که ۲ بر یک بودیم هم شانس داشتیم و می توانستیم برنده شویم. تیمم پخته بازی کرد.

پرسپولیس پخته بازی کرد/ روی هر ۲ گل اشتباه داشتیم ، برانکو

او ادامه داد: روی هر دو گل سپاهان، اشتباه داشتیم و همین طور است دیگر. فوتبال پاسخ غلط های هست. در آستانه بازی با الهلال نشان دادیم که تیم با کیفیتی هستیم. در بازی اول باید یک نتیجه قابل قبول برابر الهلال بگیریم.

او راجع به غلط های بیرانوند و خروج های پر اشتباهش گفت: اگر اشتباه در فوتبال وجود نداشته باشد همه بازی ها صفر – صفر می شود. در مجموع خوب بازی کردیم. بازی را تحت کنترل داشتیم. در ورزشگاه نقش دنیا طبیعی است که سپاهان در لحظه هایی از بازی تیم برتر میدان باشد. آنها مربی قهرمان خود کرانچار را آوردند. در کنار ما سپاهان بیشترین ملی پوش را دارد. انتظار بازی مشکل را داشتیم و حیف شد که نبردیم ولی این فوتبال است.

سرمربی پرسپولیس می‌گوید که تیمش برابر سپاهان بازی پخته‌ای به نمایش گذاشت و او قصد ایجاد عوض کردن در این تیم ندارد.

سرمربی پرسپولیس راجع به استراحت دادن به کمال کامیابی نیا با وجود محرومیت برابر الهلال گفت: او در بازی های قبل خسته شده است بود. ربیع خواه در پست او خوب بازی کرد. او به عالی ترین نحو توانست در میدان ظاهر شود. از طرفی کمال حق بازی با الهلال را ندارد.

او گفت: سپاهان تیم بسیار خوبی دارد. در کنار آقایی، یزدانی، پورقاز، علی کریمی، ساسان انصاری و … یک تیم با پتانسیل اوج را دارند. طبیعی است که این تیم نیاز به وقت دارد. این تیم باید هماهنگ و یک دست شود و ایده ها و تفکرات کرانچار را پیاده کند.

برانکو همچنین راجع به قطع کردن پای استانکو گفت: او یکی از بزرگ ترین مربیان کرواسی هست. امیدوارم مسئله او بیش از این نشود. او روحیه زیادی دارد و بازی ها را تفسیر می کند و به ما نظر می دهد. مربیان جوان از او مشاوره می گیرند.

پرسپولیس پخته بازی کرد/ روی هر ۲ گل اشتباه داشتیم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس راجع به از دست دادن پنج امتیاز در دو بازی پیاپی گفت: در بازی با سیاه جامگان و پیکان مسئله داشتیم. این بازی نشان داد که نامزد مهم قهرمانی در کشور عزیزمان ایران پرسپولیس هست. امروز هفته هفتم بود. ۲۳ هفته دیگر باقی مانده هست. خیلی از امتیازات وجود دارد. سخت ترین ریتم بازی ها را نسبت به سایر رقبا داریم. افتخار می کنیم و خوشحال هستیم که یکی از پایه های لیگ قهرمانان آسیا هستیم. با وجود مشغله هایی که در لیگ داریم، کار بزرگی است.

او راجع به میزبانی پرسپولیس در آسیا و بازیکن برزیلی الهلال به نام ادواردو گفت: الهلال بیشترین قهرمانی آسیا را دارد. آنها شانس قهرمانی دارند و تقریبا یک پای قهرمانی آسیا هستند. آنها ۳۰ میلیون دلار دیگر هم می درخواست کردند بدهند که بازیکن خوبی بگیرند. این را می گویم که بدانید الهلال بازیکنان با پتانسیلی دارد. ما افتخار می کنیم که تنها تیم آسیا هستیم که لیگ قهرمانان آسیا را با بازیکنان بومی پیش می بریم.

سرمربی پرسپولیس می‌گوید که تیمش برابر سپاهان بازی پخته‌ای به نمایش گذاشت و او قصد ایجاد عوض کردن در این تیم ندارد.

او ادامه داد: مسقط را داریم و در چهار روز آینده به دنبال اجازه دولت امارات هستیم چون فدراسیون فوتبال امارات قبول کرده در این کشور بازی کنیم. ما خواستار بازی در دوبی هستیم. در دوبی ایرانیان زیادی هستند و می توانند استقبال بهتری از بازی های ما داشته باشند.

واژه های کلیدی: برانکو | سپاهان | فوتبال | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz