چند تا ، چه تعداد عربستان سعودی دونالد ترامپ

چند تا ، چه تعداد: عربستان سعودی دونالد ترامپ وزارت دفاع عربستان آمریکایی آمریکا استقبال میلیون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کرانچار قلعه‌نویی نیست که هرچه درخواست کردند به او بگویند / قلعه‌نویی

به گزارش ایلنا، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی 2 بر یک تیمش برابر سپاهان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت:واقعیت این است که بازی قشنگی بود. فکر می کنم بخاطر هوا

کرانچار قلعه‌نویی نیست که هرچه درخواست کردند به او بگویند / قلعه‌نویی

قلعه نویی: کرانچار قلعه نویی نیست که هرچه درخواست کردند به او بگویند

عبارات مهم : ایران

سرمربی ذوب آهن از پیروزی تیمش برابر ذوب آهن صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی 2 بر یک تیمش برابر سپاهان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت:واقعیت این است که بازی قشنگی بود. فکر می کنم بخاطر هوا که در ورزشگاه بود این بازی را باید فوتبال علاقه و معرفت بنامیم. اول بازی به وسیله تماشاگران حریف تشویق شدم و این موضوعی است که ما در فوتبال خود کم داریم. درهای زیادی دیدم،اما امروز روز افتخار فوتبال کشور عزیزمان ایران بود. و امیدوارم این فضا هر لحظه حاکم باشد.

کرانچار قلعه‌نویی نیست که هرچه درخواست کردند به او بگویند / قلعه‌نویی

وی ادامه داد: دربی قشنگی بود و تا کنون چنینی دربی ندیده بودم درگیرانه بود و تیم ها به هم احترام گذاشتند. هم ما شانس پیروزی داشتیم و هم آنها؛ شانس داشتیم و البته نظم دفاعی ما هم علت شد که برنده شویم. خوشحالم که 6 امتیاز در اصفهان ماند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: در این بازی به دنبال تله گذاری بودیم و همین عنوان موجب شد سپاهان زیاد مالک توپ باشد و البته وقت چندانی نداشته باشد. روی تله گذاری به گل هم رسیدیم. بعید می دانم گل فخرالدینی مشکلی داشته باشد البته کارشناسان باید در این خصوص اظهار نظر کنند. ما فخرالدینی را یک پله جلوتر آوردیم تا به عنوان گوشه راست بازی کند. چون می دانستیم انصاری پشت دفاع قرار می گیرد که با استراتژی خاص خود توانستیم به نشانه مان هم برسیم. نیمه دوم هم تله گذاری کردیم و وقت زیادی به حریف ندادیم.

به گزارش ایلنا، امیر قلعه نویی بعد از پیروزی 2 بر یک تیمش برابر سپاهان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت:واقعیت این است که بازی قشنگی بود. فکر می کنم بخاطر هوا

قلعه نویی در مورد کری خوانی بین هواداران، مسئولان و بازیکنان دو تیم جهت دربی اصفهان خاطرنشان کرد: من در کل دوران مربیگری ام تنها دو سالی که راحت بودم وقت حضورم در سپاهان بود. خدا نگذرد از آنهایی که عالی ترین تیم تاریخ کشور عزیزمان ایران را به خاطر منافع خود خراب کردند. استقلال سیزدهم و نهم جدول را من مربیگری کردم و هدایت تیم ملی بدون فدراسیون هم جهت من بود. دوستان باید به ذوب آهن نگاه ملی داشته باشند و به این تیم کمک کنند.

وی ادامه داد: تاکنون تنها 30 درصد به بازیکنان پرداخت شده است و هیچ پاداشی هم دریافت نکرده ایم. اگر پول به تیم تزریق نشود کوپن آذری جهت قلعه نویی هم می سوزد. بازیکنان فقط کسی که پول می دهد و کسی که به آنها بازی می دهد را می شناسند. چیزی به بازی های آسیایی نمانده و همه باید به ذوب آهن کمک کنند. فکر می کنم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران 50 درصد دریافتی داشته این در حالی است که ما فقط 30 درصد گرفته ایم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در مورد شعار سپاهانی ها علیه کرانچار خاطرنشان کرد: همه جا برد و باخت هست. حتی مورینیو هم از چلسی رفت ولی تماشاگران او را هو نکردند. مردم مطالبات زیادی در زمینه های اقتصادی و حتی ورزش دارند ولی این مطالبات باید راهش عوض کردن کند. کرانچار مربی بزرگی بوده و سوابقش مشخص است و به نظرم احترامش باید حفظ شود. من قلبی او را دوست دارم ولی مردم هم باید حرف های خود را مطرح کنند. هواداران بدانند که کرانچار، قلعه نویی نیست که هر چه بخواهند به او بگویند. او مربی بزرگی هست.

کرانچار قلعه‌نویی نیست که هرچه درخواست کردند به او بگویند / قلعه‌نویی

قلعه نویی در خصوص بازی برابر سپاهان عنوان کرد: اگر چند تیم را نام ببریم که فوتبال قشنگ بازی می کنند یکی از آنها سپاهان هست. آنها در گردش توپ جزو تیم های اول کشور عزیزمان ایران هستند و نباید اصلا به جایگاه آنها در جدول رده بندی نگاه کرد. در نیمه دوم ما به خوبی روزنه ها را بستیم و رجب زاده هم با ورودش به میدان به خوبی تیم را رهبری کرد.

واژه های کلیدی: ایران | سپاهان | فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz