چند تا ، چه تعداد عربستان سعودی دونالد ترامپ

چند تا ، چه تعداد: عربستان سعودی دونالد ترامپ وزارت دفاع عربستان آمریکایی آمریکا استقبال میلیون

گت بلاگز اخبار گوناگون تصویر ، زنی با قلبی 7 کیلویی!

خانمی مسلمان به نام سیلوا حسین که در انگلیس زندگی می‌کند، شش ماه قبل به‌دنبال بیماری کاردیومیوپاتی ضعف شدید قلب در عمل خون‌رسانی به وضعیتی وخیم دچار و راهی بیما

تصویر ، زنی با قلبی 7 کیلویی!

زنی با قلبی 7 کیلویی! / عکس

عبارات مهم : زندگی

خانمی مسلمان به نام سیلوا حسین که در انگلیس زندگی می کند، شش ماه قبل به دنبال بیماری کاردیومیوپاتی ضعف شدید قلب در عمل خون رسانی به وضعیتی وخیم دچار و راهی بیمارستان شد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، پزشکان با توجه به اوضاع مجبور به عمل جراحی خاصی شدند که در پی آن اکنون سیلوا حسین صاحب قلبی قابل حمل در کوله پشتی است که با لوله، باتری و تجهیزات جانبی، وزن آن به هفت کیلوگرم می رسد.

سیلوا 39 ساله که دو فرزند پنج ساله و 18ماهه دارد در حال حاضر به این روند زندگی عادت کرده هست. این زن با وجود رضایتی که اکنون دارد در میان صحبت هایش به زمانی اشاره کرد که با حالات وحشتناکی مانند درد شدید در قفسه سینه و تنگی نفس به پزشکان مراجعه کرد، ولی آنها به اشتباه به سمت بیماری های گوارشی رفتند.

به هر حال جراحانی به نام« Diana Garcia Saez» و«Andre Simon» با این عمل جراحی جان او را نجات دادند. به گزارش وبسایت الفود تعداد بسیار کمی از افراد تاکنون این عمل را انجام داده اند.

تصویر ، زنی با قلبی 7 کیلویی!

واژه های کلیدی: زندگی | پزشکان | بیماری | عمل جراحی | اخبار گوناگون

تصویر ، زنی با قلبی 7 کیلویی!

تصویر ، زنی با قلبی 7 کیلویی!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz